DİKKAT!!!

 

Bizde yavru sahiplenecek arkadaşlardan önemli arz olunur: lütfen istediğiniz köpek yavrusunun cinsiyetini, kendiniz ev dostu olarak mı bir yavru arıyorsunuz veya show için mi istediğinizi belirtmeyi unutmayınız. Lütfen, evinizde başka hayvanların olup olmadığını bildiriniz.

Yavruların nasıl ellere teslim edeceğimize kayıtsız değiliz. Yavrular show perspektifli olması ve yarışları ziyaret etmeyi düşünmüyor olmanız köpek yavrusu değerinin daha düşük olacağı anlamına gelmez. Biz size her şeyden önce sağlıklı, safkan, iyi huylu, aşılanmış ve iyi yetiştirilmiş, soyları BDT ve Avrupa ülkelerinde bilinen köpek yavrularını temin ediyoruz. Safkan chihuahua (şivava) ile yarışlara gitmek mi veya sadece evinizde gururla sevmek mi, buna ancak sahibi karar verebilir.

Küçük evcil hayvanınızın özellikle chihuahua olması sizin için önemli ise, köpek yavrusunu sadece belgeleri ile alınız. Her insan küçük yavru köpeğin safkanlık derecesini değerlendiremeyebilir, köpek büyümeye başladığında ise hayal kırıklığı yaşanabilir. Şecere, köpeğin değeri artırmak için bir kâğıttan ibaret değildir, yetiştiricinin Size vermiş olduğu köpek yavrusu için sorumluluğunun teminatıdır. Zira dostunuzu uzun yıllar için seçiyorsunuz. 

 

Unutmayın bütün küçük köpekler Chihuahua değildir!

 

EBEVEYNLER / PARENTS

 

2013 YAVRULARIMIZ

 

BABA / FATHER

EKZOTIK LAIN ZVEZDNY MALCHIK

J.CAC, CACIB, 4xCAC

 ANNE / MOTHER

EGALA PRESTIGE BOMBINA

 


 

01.11.2013

Doğum tarihi / Puppies were born

Şecere / pedigree puppies

 

BOSPHORUS KINGDOM

ALANYA LITTLE GIRL

Kısa tüylü dişi, siyah & beyaz

Female smooth coat, black & white

Sahiplenildi / Were rehomed

KATAR / Doha

 

 

 

 

 

 

 

 

 


BOSPHORUS KINGDOM

ANGUS FAVORITE BOY

Kısa tüylü erkek, beyaz & siyah

Male smooth coat, white & black

Sahiplenildi / Were rehomed

TURKEY / Konya


 

 

BOSPHORUS KINGDOM

AURORA SWEET LADY

Kısa tüylü dişi, bej & beyaz

Female smooth coat, fawn & white

Sahiplenildi / Were rehomed

TURKEY / İstanbul