Photograph taken from the internet.

DİKKAT!!!

Bizde yavru sahiplenecek arkadaşlardan önemli arz olunur: lütfen istediğiniz köpek yavrusunun cinsiyetini, kendiniz ev dostu olarak mı bir yavru arıyorsunuz, yarışlar veya üretim için mi istediğinizi belirtmeyi unutmayınız. Lütfen, evinizde başka hayvanların olup olmadığını bildiriniz. Tüm    sorularınıza memnuniyetle cevap vereceğim.

Bizde plansız köpek yavrusu OLAMAZ!!!

Yavruların nasıl ellere teslim edeceğimize kayıtsız değiliz. Yavrular yarışlar ve üretim için perspektifli olması ve yarışları ziyaret etmeyi düşünmüyor olmanız köpek yavrusu daha farklı şartların altında verileceğini anlamına gelmez. Biz size her şeyden önce sağlıklı, safkan, iyi huylu, aşılanmış ve iyi yetiştirilmiş, soyları BDT ve Avrupa ülkelerinde bilinen köpek yavrularını temin ediyoruz. Safkan chihuahua (şivava) yetiştirmek mi, yarışlara gitmek mi veya sadece evinizde gururla sevmek mi, buna ancak sahibi karar verebilir.

Küçük evcil hayvanınızın özellikle chihuahua olması sizin için önemli ise, köpek yavrusunu sadece belgeleri ile alınız. Bizde aynı zamanda her hangi kusuru olan köpek yavruları bulunuyor ve bu tür köpek yavruları "pet" kalite (sevimli evcil dostu) olarak uygun şartların altında sunuyoruz, fakat bu köpek yavruları da yine sizi açıkça cins olmayan köpek yavrusunu sahiplenmeye karşı koruyacak belgelerle veriyoruz. Her müşteri küçük yavru köpeğin safkanlık derecesini değerlendiremeyebilir, köpek büyümeye başladığında ise hayal kırıklığı yaşanabilir. Belge, köpeği daha değeri artırmak  için bir kâğıttan ibaret değildir, yetiştiricinin Size vermiş olduğu köpek yavrusu için sorumluluğunun teminatıdır. Belgesi olmayan köpeği alarak büyük risk almış oluyorsunuz. Zira dostunuzu uzun yıllar için seçiyorsunuz.

Unutmayın bütün küçük köpekler Chihuahua değildir!

 

 

 

      Chihuahua Kennel ''Bosphorus Kingdom''

      Tel: +90 538 257 03 62

      İstanbul, Türkiye


Photograph taken from the internet.