Chihuahua dünyasına hoşgeldiniz


Değerli misafirlerimiz sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

''BOSPHORUS KİNGDOM'' Chihuahua Kennel İstanbul'da 2012 yılında Natalya Bunyak tarafından kurulmuştur ve Türkiye Köpek Irkları ve Köpek Bilimleri Federasyonu'da resmi kaydımız yapılmıştır.

Natalya Bunyak, profesyonel şivava danışmanı ve yetiştiricisi, aynı zamanda Türkiye Chihuahua Irkı ve Kinoloji Derneği'nin kurucu üyesi ve üretim sorumlusu.

Kalitenin simgesi bünyemizde bütün köpeklerin şovlara (güzellik yarışmalara) katılıp, Türkiye'de ve çeşitli ülkelerde en üst dereceleri ve şampiyonluk unvanları almasıdır.

Köpeklerimizi en kaliteli mamalarla, özel ortamda yetiştiriyoruz. 

Bünyemizde tüm kopekler genetik olarak sağlıklı, nesil nesil aile ebeveynleri bilinen, en tanınmış İtalyalın, Fransanın, İngilterenin, Rusyanın, Amerikanın köpeklerin kanları taşınmaktadır. Kennel'de tüm yetişkin ve yavru köpeklerin şecere (soy belgeleri) mevcut, hepsi mikroçipli ve sağık AB pasaportlu. Özel veteriner klinikte kayıtlı ve veteriner tarafından kontrol edilmekte.

Amacımız Türkiye'de bu mükemmel, sevimli ırkın kalitesini arttırıp,daha fazla insan ile tanıştırmak, daha popüler hale getirmek ve sahiplendirmektir.  

Sitemizde şivava hakkında detaylı bilgiler bulabilir, beslenme ve bakımı hakkında gereken her şeyi öğrenebilirsiniz. Bizim bünyemizde yavru alan bütün sahiplere, yavru büyütme, eğitme, şovlara hazırlık, grooming, handling, ırka yönelik özel çözümler, destek ve yardım etmeye her zaman hazırız.

Şivava sahibi olmaya düşündüğünüzde bizimle paylaşabilirsiniz

                       

                        Kontaklar bölümünde telefon numaramızı ve e-posta adresi bulabilirsiniz.

 

                                                                                             Tel/WhatsApp 0538 257 03 62

 

 

                                      ''BOSPHORUS KINGDOM'' Chihuahua Kennel

 

                                                                 KIF kayıt No: 0107/ FCI 50/12


Şivava yavrusu, chihuahua yavrusu, şivava, chihuahua, şivava sahiplendirme, chihuahua sahiplandirme, şivava şampiyon, şivava türkiye şampiyonu, şivava fiyatları, chihuahua fiyatları, satılık chihuahua, satılık şivava, süs köpekleri, süs köpeği